Chaos komunikacyjny w Zalesiu Dolnym! Zdezorientowani kierowcy w korku

6

PIASECZNO – Bez żadnej zapowiedzi zamknięto ruch na ul. Polskiego Państwa Podziemnego, Stołeczna i Pomorska stoi w korku – alarmują kierowcy.

– Teraz jadąc z Piaseczna do Gołkowa, od Pomorskiej do 3 maja mamy ulicę zamkniętą, później od 3 maja do Redutowej otwartą, a od Redutowej znów zamkniętą – mówi jeden z kierowców. – Rozumiem, że jest remont i ktoś przypomniał sobie, że na oddanym już odcinku trzeba dołożyć asfaltu. Można było jednak o tym wcześniej poinformować, albo chociaż na ten czas wyłączyć sygnalizację świetlną. Teraz zrobił się prawdziwy chaos, a wiele aut utknęło w korku.

6 KOMENTARZE

  1. A wystarczy spojrzeć na znaki by korków nie było, tak jak na Dworcowej jest ronda a 99% kierowców jedzie jak przez poprzednie skrzyżowanie, o kierunkowskazie to już nie wspominam bo kto dziś używa prawidłowo??? Nie wiem czego uczą nowych kierowców na tych kursach..

  2. Z zarządem gminy jest tak jak w Misiu „nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobi” Ci ludzie są całkowicie oderwani od rzeczywistości. Istotne sa ronda (Gomułka tez je kochał) i ścieżki rowerowe. Jeżdżący samochodem to wróg

  3. Proste pytanie do Burmistrza. Po co zamknięto ulice w piątek, skoro w sobotę i niedzielę „szwagier” nie pracowała a na ulicy nie widać praktycznie żadnej działalności robotników.

  4. Dziś zdjęto znaki zakazu wjazdu. Wygląda na to, ze jedyna praca jaką wykonano to oczyszczono kawałek pobocza. Nasuwa się więc pytanie po co ulica była zamknięta w weekend. Mamy tu kilka możliwości, głupota i bezmyślność urzędników lub celowe działania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię