Chcą przedłużenia trasy autobusu nocnego

0

PIASECZNO Podczas dyskusji dotyczącej zmian w systemie komunikacji na terenie gminy radny Michał Rosa zaproponował, aby przedłużyć trasę autobusu N83, jeżdżącego od Dworca Centralnego w Warszawie do centrum Piaseczna


N83 każdej nocy ma cztery kursy. Spod warszawskiego dworca odjeżdża w godz. 23.45, 0.45, 1.45 i 2.45, zatrzymując się na ulicy Gerbera w Piasecznie. Stąd odjeżdża w kierunku stolicy o godz. 1.08, 2.08, 3.08 i 4.08.
– Mieszkańcy Zalesia Dolnego, Gołkowa Letniska czy Bobrowca życzyliby sobie, aby autobus dojeżdżał do pętli w Bobrowcu – podkreślił radny Michał Rosa. – Mam nadzieję, że ten postulat zostanie wzięty pod uwagę przy zatwierdzaniu przez burmistrza nowej propozycji komunikacyjnej.
Uwagę dotyczącą kursowania linii 728 zgłosiła również Anna Kostyrka, sołtys Henrykowa-Urocza, która poprosiła o przedłużenie jej do granic miejscowości (w tej chwili autobus dojeżdża do pętli znajdującej się przy kościele w Złotokłosie). Sołtys Kostyrka zaproponowała, aby pętlę 728 przenieść na ul. Mokrą przy Parku Uroczym.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię