Chcesz zarobić 7 tys. złotych? Weź udział w badaniach

1

Do badania mogą się zgłaszać osoby zdrowe, niepalące oraz palące nie więcej niż 10 papierosów dziennie w wieku 18-55 lat, o BMI w przedziale 18,5 – 30 kg/m²

Za czas poświęcony udziałowi w badaniu przewidziana jest rekompensata finansowa w kwocie 7 tys. zł brutto. Koszty związane z dojazdami do Ośrodka pokrywane są przez uczestników.
Kryteria włączenia do badania:
Zdrowe kobiety i zdrowi mężczyźni w wieku od 18 do 55 lat
Masa ciała pomiędzy 50 a 100 kg włącznie
BMI (wskaźnik masy ciała) od 18,5 do 30,0 kg/m²
osoby niepalące lub palące nie więcej niż 10 papierosów dziennie

Przebieg badania:

  • Wizyta kwalifikacyjna, na której zostaną wykonane badania lekarskie i laboratoryjne, których wyniki pozwolą określić badaczowi, kto kwalifikuje się do udziału w badaniu.
  • Pobyt w ośrodku osób, które zakwalifikują się do udziału w badaniu. Zostaną zaproszone do ośrodka (8 dni pobytu). W ciągu tego czasu zostanie podana pojedyncza dawka leku oraz będzie pobierana krew. Nad Państwa bezpieczeństwem będzie czuwał zespół medyczny.
  • Wizyty Ambulatoryjne – poranne wizyty w Ośrodku w celu pobrania próbek krwi oraz oceny stanu Państwa zdrowia.

Badanie uzyskało pozytywną opinię Komisji Bioetycznej oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.


ZAPRASZAMY DO BRANIA UDZIAŁU W KWALIFIKACJACH
 DO ODPOWIEDNIEGO DLA PAŃSTWA POBYTU W MARCU.
Osoby zainteresowane prosimy wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.ciekawebadania.pl lub o kontakt w celu uzyskania dokładniejszych informacji:
800 170 370 (bezpłatna infolinia)
22 572 59 59
22 572 59 11


Promocja

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię