KONSTANCIN-JEZIORNA 800 tys. zł – taka kwota jest do rozdysponowania w ramach konstancińskiego budżetu obywatelskiego na rok 2019


Od trzech dni każdy mieszkaniec gminy (trzeba mieć ukończone 13 lat) może składać w magistracie wniosek, na co przeznaczyć 500 tys. zł (z puli na projekty inwestycyjne) i/lub 300 tys. zł (na przedsięwzięcia kulturalne, sportowe i rekreacyjne). W przypadku pierwszej kwoty jedna inwestycja nie może kosztować więcej niż 100 tys. zł, dla pozostałych projektów suma ta wynosi 50 tys. zł.

Urządzenia do ćwiczeń, które w ramach budżetu obywatelskiego zostaną w tym roku zamontowane w Parku Zdrojowym

Jak złożyć swoją propozycję, aby spełniała ona wszystkie kryteria napisano na stronie: konstancin.budzet-obywatelski.org. Termin składania wniosków mija 30 kwietnia, a lista zwycięskich projektów będzie znana do 28 września.

Na zdjęciu głównym: Festiwal Hip-Hop Konstancin zrealizowany w ubiegłym roku w ramach budżetu obywatelskiego, w tym roku będzie miał drugą edycję

4 KOMENTARZE

    • Zgadzam się z Tobą w 100%. Piach , igliwie i liście bedą zalegać na chodnikach i ulicach dopóty , dopóki nie rozwieje wiatr i nie zmyje deszcz. W efekcie zatkane są studzienki deszczowe i po każdej burzy kałuże po kolana.

  1. Nie wiadomo do kogo zgłosić problem,kierownika d/s dróg brak,ds komunalnych nie ma żadnych obowiązków związanych z utrzymaniem mienia komunalnego,może tylko szwagier Janusz z ZGK, ALE ON CZEKA NA TELEFON OD KAZIKA.Kazik zajęty ratuszem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię