Chciał tylko spokojnie wrócić do domu. Padł ofiarą brutalnego rozboju

3

PIASECZNO Policja zatrzymała 27-letniego Gruzina, kierowcę jednej z firm świadczących usługi przewozowe, który dwa tygodnie temu dokonał rozboju na swoim 25-letnim pasażerze, grożąc mu nożem. Mężczyzna stracił około 10 tys. zł


Do całego zdarzenia doszło w samochodzie jednej z firm przewozowych, w czwartek 19 maja nad ranem. Wracający do domu 25-letni mieszkaniec Józefosławia pochwalił się kierowcy plikiem banknotów o dużych nominałach. Gruzin najpierw powiedział, że nie ma jak wydać za kurs, a następnie zaproponował, że zawiezie pasażera na stację benzynową, aby ten rozmienił pieniądze. Do stacji jednak nigdy nie dojechali. Nagle auto stanęło, a kierowca wyciągnął pasażera na ulicę. Wyjął nóż, przyłożył 25-latkowi do gardła i zażądał oddania wszystkiej gotówki. 25-latek nie stawiał oporu. Gruzin zabrał pieniądze, zostawił go leżącego na ulicy i odjechał.
Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy szybko ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o dokonanie rozboju. Gruzin został zatrzymany, usłyszał zarzuty i na wniosek prokuratora trafił na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

TW

3 KOMENTARZE

  1. Miał tyle pieniędzy przy sobie, ot tak, w portfelu, i się tym chwalił przed kierowcą? … Historia bardzo grubymi nićmi szyta. Czyżby nowy pomysł na zarabianie? Przecież najłatwiej oskarżyć kierowcę obcokrajowca (bo i tak mają nienajlepszą opinię) i jeszcze rzucić jak największą kwotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię