Chciał wręczyć łapówkę, wylądował w policyjnej celi

0

TARCZYN Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego piaseczyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji próbował wręczyć im łapówkę. 60-latek chciał przekupić policjantów, ponieważ przyłapali go na korzystaniu z telefonu w trakcie jazdy.

Policjanci piaseczyńskiej drogówki codziennie zatrzymują do kontroli kierujących, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego. Nie inaczej było tym razem. Funkcjonariusze na ulicy Grójeckiej w Tarczynie dostrzegli citroena, którego kierujący, pomimo obowiązującego zakazu korzystania z telefonu komórkowego wymagającego trzymania słuchawki w ręku, w najlepsze prowadził rozmowę skupiając się bardziej na niej, niż na tym co dzieje się na drodze. Siedzący za kierownicą 60-latek by uniknąć konsekwencji prawnych swojego zachowania postanowił przekupić interweniujących policjantów, narażając się tym samym na jeszcze surowszą karę.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut, a prokurator podjął decyzję o objęciu go policyjnym dozorem.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię