Chcieli ośmieszyć policjantów, ośmieszyli siebie. Film usunięty!

0

PIASECZNO Koledzy aresztowanego 17-latka nagrali film, chcąc ukazać brutalność piaseczyńskiej policji. Pod tytułem “Policja bije 17-latka za zaśmiecanie” wrzucili go na Youtube chcąc napiętnować policjantów. Film miał być hitem, a okazał się niewypałem. Po naszej publikacji został zdjęty z serwisu Youtube. Nasi Czytelnicy w większości byli oburzeni, ale nie postawą policji, lecz agresją i wulgarnością młodzieży


– Ja tu nie widzę żadnej przemocy, rzucał się to go obezwładnili – proste – napisała Luiza w komentarzu pod naszym tekstem. – A za to co słychać w tle z ust sebiksów powinny być wyciągnięte konsekwencje za obrazę funkcjonariuszy na służbie. I popieram rzecznika prasowego Kpp.
– Zbyt pobłażliwa – ocenił działania policji Andrzej –  Młodzież czuje się bezkarna. Za mało jest kontroli w tym miejscu.
– Powinni tam wrócić, zawinąć wszystkich i na dołek, przetrzepac dupę pałą, tak było kiedyś i był spokój – napisał Marcin i otrzymał ponad 20 lajków. 

– To jest młodzież czy już jakaś patologia z rynsztoku? Gdzie są rodzice tego bydła? Patrzę czasami na zachowanie takich ignorantów i zastanawiam się z czego to wynika??? Bezstresowe wychowanie? Niemoc rodziców? Jakie ci ludzie mają wartości???? – pytała retorycznie Daria.
–  Przykro patrzeć jaka patologia rośnie w Piasecznie – dodał Paweł.
Jacek ujął zachowanie młodzieży jeszcze ostrzej: – Patologia to za delikatne określenie, bydło to uwłaczało by rozumnym zwierzętom więc jakiego określenia należało by użyć w stosunku do tego,,czegoś”?


Większość komentarzy była miażdżąca, ale nie dla policjantów lecz dla autorów filmiku. Nagranie komórką miało pomóc w internetowym linczu mundurowych, a tymczasem obróciło się przeciwko jego autorom. Najwyraźniej to dostrzegli, bo po kilku dniach od publikacji na Youtube i kilku godzinach po naszej publikacji na temat filmu, został on usunięty.

Adam Braciszewski

CZYTAJ TAKŻE:  Honda w rowie

Czytaj też: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię