Chiński wandal zatrzymany

0

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 29-letniego obywatela Chin podejrzewanego o dokonanie zniszczenia drzwi wejściowych do jednego z hoteli. Mężczyzna trafił do policyjnej celi i usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.


Dzień przed wigilią, oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał alarmującą informację z jednego z pobliskich hoteli. Wynikało z niej, że nieznany mężczyzna poproszony o opuszczenie hotelu, wpadł w furię i zaczął wybijać szyby oraz niszczyć drzwi wejściowe. Tuż przed przybyciem policyjnej załogi zdołał jednak zbiec.

Sprawą zajęli się lesznowolscy dzielnicowi, którzy ustalili, że pochodzący z Azji mężczyzna jest często widywany na terenie pobliskiego centrum handlowego. Praca operacyjna policjantów okazała się bardzo skuteczna. Wczoraj czwartek po południu w ręce mundurowych wpadł 29- letni obywatel Chin.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, wczoraj zostały mu przedstawione zarzuty zniszczenia mienia, za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię