Chirurgia plastyczna w szpitalu św. Anny w Piasecznie

0

PIASECZNO Z chirurgii plastycznej korzysta co raz więcej osób, już nie tylko gwiazdy filmu i muzyki lub celebryci. Mimo tego, że poprawianie własnego wyglądu jest co raz popularniejsze, wciąż nie wszyscy wiedzą jak znaleźć dobrego specjalistę oraz miejsce, w którym zabieg można wykonać bezpiecznie.


Decyzja o poddaniu się operacji plastycznej wymaga głębokiego zastanowienia. Nie można podejmować jej pochopnie czy pod wpływem impulsu, bo jej skutki możemy odczuwać nawet przez całe życie. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?
Wykwalifikowany lekarz to podstawa. Należy wybrać takiego, do którego mamy zaufanie i o którym wiemy, że operuje bezpiecznych szpitalnych warunkach, na w pełni przygotowanej i wyposażonej sali operacyjnej, gdzie nad bezpieczeństwem i komfortem pacjenta czuwa sztab specjalistów, w tym m.in. doświadczony anestezjolog i uważne pielęgniarki.
– Nam lekarzom, największą satysfakcję przynoszą zabiegi, po których pacjentka nie tylko zyskuje lepszy wygląd, ale również poprawia się jej samopoczucie i samoocena – mówi lek. Jerzy Szysz, chirurg plastyk ze Szpitala św. Anny w Piasecznie. Najlepsze efekty można osiągnąć, pracując z dobrymi specjalistami oraz w bezpiecznych warunkach, które zapewnia Szpital św. Anny. Na koniec wszyscy mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy – dodaje.


1 kwietnia i 8 kwietnia zapraszamy czytelniczki i czytelników PiasecznoNEWS.pl na bezpłatne konsultacje w poradni chirurgii plastycznej.
Ponadto każda osoba zainteresowana zabiegiem chirurgicznym otrzyma tego dnia wyjątkowo atrakcyjną ofertę.
 
Nie zwlekaj zapisz się już dziś pod numerem telefonu:
661 300 313


Poradnia chirurgii plastycznej Szpitala św. Anny w Piasecznie, ul. A. Mickiewicza 39,
tel.: 22 735 41 00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię