Chwila słabości czy próba samobójcza?

3

TARCZYN Dziś przed południem z okna pierwszego piętra budynku przy ul. Grójeckiej w Tarczynie zaczęły wypadać na chodnik różne przedmioty. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż miejską. Po chwili na miejsce przybyła też policja i strażacy


Kobieta wyrzuciła przez okno m.in. niewielki dywan

– Około godz. 11.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o prawdopodobnej próbie samobójczej – informuje st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Na Grójecką pojechały dwa zastępy – z Piaseczna i Tarczyna. Wiedzieliśmy tyle, że w oknie pierwszego piętra co jakiś czas pojawia się starsza kobieta, która wyrzuca na chodnik różne przedmioty.
Nie było wiadomo, czy kobieta wpadła w furię, czy też chce wyskoczyć przez okno z zajmowanego przez siebie lokalu.
– Strażacy weszli do mieszkania po drabinie i otworzyli drzwi, aby ta panią mogli zająć się ratownicy medyczni – relacjonuje kpt. Darmofalski. – Nie było potrzeby rozkładania skokochronu.
Jak udało się nam ustalić, starsza kobieta zamieszkująca lokal przy Grójeckiej cierpiała na zaburzenia psychiczne.

TW

3 KOMENTARZE

  1. po pierwsze przez okno weszli tylko Strazacy z Osp Tarczyn i tylko oni byli przy interwencji jesli chodzi o straz pozarna , pozostale sluzby weszly drzwiami… tj. straz miejska, pogotowie i policja

  2. Szłam z dzieckiem i dosłownie metr przed nami spadła doniczka. Nie wiem co bym tej babie zrobiła jakby się stała krzywda mojemu dziecku !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię