Ciekawe pomysły radnych. Ukłon w kierunku dzieci i seniorów

1

PIASECZNO Podczas dzisiejszej sesji radna Katarzyna Wypych zaproponowała nieodpłatne udostępnienie seniorom miejskiego basenu, a radna Ewelina Wójcik zorganizowanie konkursu fotograficznego, mającego aktywizować starszych ludzi


Z bezpłatnego, miejskiego basenu mieliby korzystać posiadacze wprowadzonej niedawno w Piasecznie, Ogólnopolskiej Karty Seniora.
– Oczywiście starsi ludzie mogliby wchodzić na basen o określonych godzinach i w wybrane dni – zaznaczyła radna Katarzyna Wypych. Z kolei radna Ewelina Wójcik zaproponowała zorganizowanie konkursu fotograficznego „Aktywni seniorzy w waszych oczach”. W zamyśle miałby on aktywizować starszych ludzi i promować wśród nich ruch. Inny pomysł radnej Wójcik dotyczył najmłodszych mieszkańców gminy.
– Zwracam się z prośbą o zamontowanie w Parku Książąt Mazowieckich muzycznych zabawek – zaproponowała radna. – Nie tylko będą one miały walor edukacyjny, ale także będą stanowiły świetne uzupełnienie parkowej architektury – argumentowała Ewelina Wójcik. Na razie nie wiadomo, jak do pomysłów radnych odniosą się władze gminy.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię