Cieżarówka z obornikiem runęła do rowu

6

GÓRA KALWARIA Do wypadku doszło w miejscowości Dobiesz na ul. Ogrodowej. Ciężarówka przewożąca obornik przewróciała się do przydrożnego rowu

Na miejsu są cztery zastępy straży pożarnej, karetka pogotowa i policja. Droga w tej chwili jest całkowicie zablokowana.

AB

6 KOMENTARZE

  1. Niestety tak się dzieje, gdy droga jest w takim stanie w jakim jest. Miał być remont, ale jakimś cudem pieniędzy wystarczyło tylko na połowę odcinka. Po zmianie samorządu nagle gdzieś się rozpłynęły. Trzeba się cieszyć, że nikt nie ucierpiał i nie zginął… I modlić, żeby nic więcej się nie stało.

    • Jaka droga jest każdy kierowca widzi, a przynajmniej powinien. Gorszymi latami jeżdżą i się nie przewracają.
      Po zmianie samorządu nagle gdzieś się rozpłynęły…. nie rozpłynęły, tylko po prostu ich nie było. Były tylko w mowie władzy i ma papierze… i to nie wszystkie. Choćby obiecane 2,5 mln dla ZGK, które nie znalazły się nawet w projekcie budżetu minionej władzy…. dużo więcej było takich “spadków”. Tej władzy od skwerku za ponad milion. Może miast skwerków trzeba było remontować drogi?

  2. Widocznie nie zauważył znaku ograniczenia prędkości do 30 km/godz. Nie dziwię się, bo rzadko który Polak to zauważa. Tak, widać, cecha genetyczna polactwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię