Co dalej z niebezpiecznym skrzyżowaniem?

1

PRAŻMÓW Wkrótce na skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Głównej w Piskórce, gdzie doszło do wielu groźnych wypadków, ma zostać wybudowane rondo. – Ktoś zaczął tam coś robić, ale szybko przestał – mówi pani Barbara, nasza czytelniczka. – Wiele osób zastanawia się, jaka jest tego przyczyna i czy ta wyczekiwana przez wielu mieszkańców inwestycja w ogóle powstanie…


– Prace przy tym rondzie zostały rozgrzebane i wstrzymane – piekli się pani Barbara.
Zachodzę w głowę dlaczego. Mieszkańcom Piskórki bardzo zależy, aby w tym miejscu zapanował wreszcie porządek. Prawie każdy z nas na własne oczy widział tu jakiś wypadek…
Rondo w Piskórce buduje powiat piaseczyński. Starosta Ksawery Gut zapewnia, że ze względu na bezpieczeństwo kierowców i mieszkańców, ta inwestycja jest jednym z tegorocznych priorytetów.
– Musimy jednak poczekać, aż PGE przebuduje linię energetyczną, która koliduje z robotami drogowymi – wyjaśnia starosta Gut. – PGE Jeziorna ma już zgodę z centrali w Lublinie na uruchomienie procedury przetargowej. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca sezonu budowlanego.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Takie rzeczy tylko w PL… Zaczęli remont nie wiedząc, że do zrobienia są przekładki energetyczne? Litości. PGE to państwo w państwie, znając ich szybkość działania raczej przygotujcie się na wiele miesięcy opóźnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię