Co dziś grają w kinie plenerowym

0

POWIAT Na dziś zaplanowano kino plenerowe w Piasecznie i Konstancinie-Jeziornie. Miejmy nadzieję, że pogoda nie zepsuje zabawy kinomanom i seansy odbędą się pod chmurką.

 

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszczała, deszcz i gwałtowne gwałtowne zjawiska atmosferyczne spowodowały, że kina plenerowe nie mogły odbyć się pod przysłowiową chmurką. Konstanciński Dom Kultury dysponuje salą kinową, więc kiedy pogoda się psuje, seanse odbywają się właśnie tam. W gorszej sytuacji jest gmina Piaseczno, nie ma alternatywy i w niepogodę odwołuje projekcje filmów.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się już 13 sierpnia. Wyświetlony zostanie film „Czerwona jaskółka” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Rasowa sensacja w gwiazdorskiej obsadzie. Akcja, napięcie i emocje gwarantowane.

Gmina Piaseczno zaprasza dziś na film pt.: „Świat w ogniu”, który będzie wyświetlony o godz. 21.00 na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc będzie ograniczona. Należy przestrzegać wszystkich wymogów bezpieczeństwa – dystans, dezynfekcja rąk, maseczki zakrywające usta i nos oraz zakaz spożywania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię