Co może nas zainteresować w nowym iPhone 15 Pro Max?

0
art. sponsorowany

Zbliżająca się jesień to od wielu lat tradycyjny moment wypuszczenia nowej generacji smartfonów iPhone. Nie inaczej było w tym roku. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat najnowszego flagowca firmy Apple.

Czym model Pro Max różni się od zwykłego iPhone 15?

Smartfon iPhone 15 Pro Max to obecnie najlepszy telefon w całej ofercie firmy Apple. Czym różni się od zwyczajnego modelu 15 lub 15 Pro? Przede wszystkim rozmiarem. Niegasnący wyświetlacz Super Retina XDR ma przekątną o długości 6.7 cala. iPhone 15 Pro Max oferuje też najlepszy procesor i częstotliwość odświeżania ekranu wynoszącą 120 Hz (15 Pro – 120 Hz, 15 – 60 Hz). W środku pracuje czip A17 Pro, który jest dużo mocniejszy od procesora A16 Bionic ze zwyczajnej wersji modelu 15.

iPhone 15 Pro Max może też pochwalić się dedykowanymi kolorami obudowy. Dostępny jest tytan naturalny, tytan biały, tytan błękitny oraz tytan czarny. Takie same kolory znajdziemy w modelu iPhone 15 Pro. Osoby kupujące standardowego iPhone’a 15 muszą wybierać pomiędzy kolorem różowym, żółtym, niebieskim, czarnym i zielonym.

Na uwagę zasługuje również aparat z tyłu obudowy. Dysponuje on rozdzielczością 48 megapikseli i umożliwia korzystanie z trzech różnych ogniskowych – 24 mm, 28 mm i 35 mm. Do tego wyposażono go w teleobiektyw 3x, który pozwala osiągnąć zoom optyczny na poziomie 5x przy 120 mm. Dzięki temu iPhone 15 Pro Max wykonuje świetne zdjęcia portretowe, czy też pozwala dobrze sfotografować oddalone obiekty. Ponadto nadaje się doskonale do nagrywania wideo w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Telefony z serii Pro mają też umożliwiać rejestrowanie obrazów dla Apple Vision Pro. Są to gogle wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, których debiut zapowiedziano na rok 2024.

Etui iPhone 15 Pro Max — zadbaj o swojego smartfona

Jeśli zdecydujesz się na takiego smartfona, jak iPhone 15 Pro Max nie możesz zapomnieć o dobrym etui. Ochroni ono obudowę i ekran telefonu w razie wszelkich upadków, czy też uderzeń. Mimo tego, że w smartfonach od Apple są one niezwykle wytrzymałe, dodatkowe zabezpieczenie jest czymś, co może tylko pomóc.

Specjalnie zaprojektowane etui iPhone 15 Pro Max chroni też w dużym stopniu aparat, który wyraźnie odstaje od tylnej części obudowy. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia któregokolwiek z obiektywów jest znacznie mniejsze. Etui to także dodatek pozwalający zmienić wygląd i charakter swojego telefonu oraz wyrazić w ten sposób siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię