Co po Tesco? Sieć wystawiła sklep przy Kusocińskiego na sprzedaż

3

PIASECZNO Po niedawnej likwidacji 9 nierentownych marketów w Polsce, w tym piaseczyńskiego, Tesco Polska wynajęło wyspecjalizowaną firmę do sprzedaży nieruchomości


Sklep przy ul. Kusocińskiego zamknięto z końcem października. Pisaliśmy o tym tu:

Teraz sieć poinformowała, że ze sprzedaży budynków i działek, gdzie funkcjonowały markety, chce pozyskać znaczne środki finansowe.

– Po zamknięciu nierentownego sklepu naturalnym kolejnym krokiem jest znalezienie nabywcy dla obiektu czy działki – brzmi komentarz biura prasowego Tesco.

Jak informują Wiadomości Handlowe, swoją ofertę Tesco zaprezentowało m.in. na targach nieruchomościowych. Z treści broszury informacyjnej przygotowanej przez BNP Paribas Real Estate wynika, że nieruchomości mogą być sprzedawane pojedynczo lub w pakiecie.

Sieć handlowa zapewnia, że „aktualne działania nie oznaczają zamknięcia kolejnych sklepów, są konsekwencją wcześniejszych zamknięć, ogłoszonych w sierpniu”.

Tesco ma jeszcze około 400 sklepów w naszym kraju.

3 KOMENTARZE

  1. Piotr Chmielewski głupku nie pamiętasz co piszesz w poprzednich/zresztą linkowanych wypocinach? Dla gawiedzi,budynek od powstania jest własnością PSS Piaseczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię