Co zrobić, aby przerwać nielegalne „palenie gumy”?

5

KONSTANCIN-JEZIORNA Podczas ostatniej sesji radny Włodzimierz Wojdak zwrócił uwagę na problem, występujący już w poprzednich latach i dotyczący nielegalnego driftowania w nie przeznaczonych do tego miejscach. – Porozmawiam o tym z komendantem policji – zadeklarował burmistrz Kazimierz Jańczuk


Włodzimierz Wojdak mówił między innymi o dawnej pętli PKS-u, gdzie jak tylko zrobi się cieplej, spotyka się spragniona mocnych wrażeń młodzież.
To właśnie tam teraz się driftuje, ale nie tylko – zaznaczył. – Jako gmina powinniśmy zainstalować w tym miejscu monitoring.
Burmistrz Kazimierz Jańczuk przypomniał, że kolejnym takim miejscem jest parking przy SP nr 3 przy ul. Bielawskiej.
Porozmawiam z komendantem policji, aby zwiększyć w tych rejonach liczbę patroli – zadeklarował. – Straż miejska nic tu nie zrobi, bo nie ma uprawnień, aby zatrzymywać pojazdy znajdujące się w ruchu. Może natomiast zablokować wyjazd z parkingu.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Co może straż miejska i dlaczego jest tak liczna.Do tego zajmuje willę w centrum miasta.Mimo że, w ratuszu straszą puste pomieszczenia.

    • Wielka Straz Miejska Jada nad Wisłę chowają się w krzakach i kanapki jedzą żeby godziny leciały. A rowerzyści cala drogą jadą i nie można pr,ejechac.Za coś niech się wezmą nieroby.

  2. Pytanie zasadnicze, co komu to przeszkadza ? skoro nie dzieje się to w ruchu miejskim, a na pustym parkingu?
    Zawsze najlepiej jest zakazać zamiast zorganizować coś co pozwoli ludziom się wyszaleć w na bezpiecznym terenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię