Codziennie dochodzi do kolizji! Kierowcy jeżdżą na pamięć

5

PIASECZNO Po wyremontowaniu ulicy Dworcowej przywrócono na niej pierwszeństwo. Niestety, niektórzy kierowcy wyjeżdżający z ul. Nadarzyńskiej nie odnotowali zmiany organizacji ruchu i jeżdżą na pamięć

Wczoraj o godzinie 10.40 na skrzyżowaniu Dworcowej z Nadarzyńską doszło do kolizji osobowego forda z samochodem ciężarowym scania. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale kobieta prowadząca forda została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.
Do kolizji na tym samym skrzyżowaniu doszło też dzisiaj rano. Tym razem zderzył się renault z fordem. Nikt nie doznał obrażeń, ale oba auta czeka wizyta w warsztacie blacharskim.
Kierowcy jadący ulicą Dworcową mają pierwszeństwo! Apelujemy o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

5 KOMENTARZE

  1. Kiedyś były takie znaki: „uwaga zmiana w organizacji ruchu” na takie okazje, ale teraz władza wrogiem kierowców, więc kto by oczekiwał prostego komunikatu przy zmianie pierwszeństwa…

    • No tak mamy dziś takich kierowców że przed każdym skrzyżowaniem powinny być wielkie napisy „włącz kierunkowskaz” a gdy mgła to „władza powinna dzwnić do kierowców by w 99% nowych samochodów inteligentni kierowcy wlączyli światła…;) Nie ma to jak narzekać na wszystko dookoła zamiast pomyśleć samemu;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię