Coraz bliżej chodnika w Bogatkach. Nie wszyscy są zadowoleni…

0

PIASECZNO Trwa budowa chodnika w Bogatkach, wzdłuż drogi 722. – Mamy zastrzeżenia do jakości wykonywanych prac – mówi pan Jacek, jeden z mieszkańców. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich podkreśla, że roboty nie zostały jeszcze zakończone, a wszystkie ewentualne usterki zostaną usunięte


Pan Jacek wskazuje irytujące go usterki, jakie zaobserwował monitorując budowę.
Zbyt słabo zostały utwardzone betonem przepusty, w efekcie w niektórych miejscach zapadła się kostka – wylicza. – W ogóle, to w chodniku zostało wykorzystanych strasznie dużo skrawków kostki. Chodziło o to, aby „upchnąć” jak najwięcej odpadów. Czy naprawdę ta firma musi tak oszczędzać na materiałach, skoro za budowę chodnika otrzyma 6 mln zł…? – pyta. Oprócz tego mieszkaniec wskazuje, że niechlujnie zostały wykończone rowy, a ogrodzenia posesji zasypano suchym cementem .
Pierwsza część chodnika od strony Piaseczna została wykonana bardziej starannie – dzieli się swoimi spostrzeżeniami nasz czytelnik. – Nikt nie powinien tego odebrać, zanim nie zostanie to doprowadzone do porządku…
Monika Burdon, rzeczniczka Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zlecił budowę chodnika informuje, że inwestycja zostanie zakończona do połowy listopada.
– Na razie to jest plac budowy, na odbiory przyjdzie przyjdzie jeszcze czas – mówi. – Jak wykonawca nie usunie wszystkich usterek i niedoróbek teraz, to i tak przed tym nie ucieknie. Po prostu będzie musiał to zrobić w późniejszym terminie.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię