Coraz bliżej dużego parkingu przy stacji kolejowej

1

LESZNOWOLA/URSYNÓW ZTM od ubiegłego roku przygotowuje się do wybudowania parkingu „Parkuj i jedź” na 138 samochodów przy stacji kolejowej Warszawa-Jeziorki. Jak wszystko dobrze pójdzie, parking zostanie oddany do użytku w przyszłym roku


W lipcu ubiegłego roku ZTM zawarł umowę na zaprojektowanie i budowę jednopoziomowego parkingu przesiadkowego przy stacji Warszawa-Jeziorki (obok ulicy Karczunkowskiej). Wykonawca ma na to 540 dni. Oprócz miejsca na samochody, na parkingu znajdzie się tam także zadaszona wiata na 40 rowerów oraz stanowisko do ładowania aut i rowerów elektrycznych. Parking ma być w założeniu doskonałym, przyjaznym miejscem przesiadkowym dla mieszkańców Ursynowa oraz powiatu piaseczyńskiego.
Na początku kwietnia tego roku podpisano aneks wydłużający do 5 lipca termin wykonania projektów budowlanych wraz z uzyskaniem wszystkich uzgodnień i pozwolenia na budowę. Pozostałe postanowienia, w tym końcowy termin oddania parkingu do użytku, pozostały bez zmian.

TW

1 KOMENTARZ

  1. To poza powiatem piaseczyńskim i poza gminą Lesznowola. Wizualizacja niezbyt ma się do stacji i wiaduktu nad torami. Poza tym mają budować trzeci pas torów dla SKM. Najwyżej się przesunie parking dalej po wybudowaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię