Coraz bliżej klubu seniora

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Wyłoniono wykonawcę remontu i przebudowy lokalu przy ul. Walentynowicz 24 w Mirkowie. W tym miejscu, w ramach rządowego programu Senior+ ma powstać dzienny klub dla osób starszych


Za remont gmina zapłaci 290 tys. zł. 200 tys. zł udało się pozyskać z ministerstwa rodziny i polityki społecznej. W świetlicy seniorzy będą mogli ciekawie spędzać czas, oddawać się ulubionym zajęciom, a także brać udział w zajęciach ruchowych. W budynku zostaną zainstalowane także komputery z dostępem do internetu i sprzęt nagłośnieniowy.

TW

1 KOMENTARZ

  1. „W świetlicy seniorzy będą mogli ciekawie spędzać czas, oddawać się ulubionym zajęciom, a także brać udział w zajęciach ruchowych. W budynku zostaną zainstalowane także komputery z dostępem do internetu i sprzęt nagłośnieniowy.”
    ====================================
    1. Ulubione zajęcie seniora to spanie, a przynajmniej leżenie.

    2. Zajęcia ruchowe w trakcie półsnu, na leżąco? No tak, do pewnego wieku to możliwe. Potem to już nie bardzo jest czym ruszać, bo nawet znaleźć to trudno.

    3. Komputery? Sprzęt nagłośnieniowy?! To to jakiś gułag ma być czy inny Auschwitz?! Już lepiej by tych seniorów od razu zagazowali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię