Coraz bliżej lodowiska w Lesznowoli! Ma pojawić się do 20 grudnia

2

LESZNOWOLA W ubiegły piątek został rozstrzygnięty przetarg na dostawę, montaż, demontaż oraz obsługę lodowiska, które ma funkcjonować w sezonie zimowym na terenie szkoły w Lesznowoli. Ofertę złożyła tylko firma Piruet, która zażyczyła sobie 254,6 tys. zł


Chociaż wszystko wskazuje na to, że operacja „Lodowisko” zakończy się sukcesem, jeszcze kilka miesięcy temu nie było to takie oczywiste. W drugiej połowie października, ze względu na trudną sytuację finansową gminy, radni zdecydowali o wykreśleniu ślizgawki z budżetu. Po protestach mieszkańców pojawił się pomysł, aby sfinansować ją z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zapobieganiu Narkomanii. Radni zdecydowali się zarezerwować na lodowisko 255 tys. zł. Wkrótce potem został ogłoszony przetarg na jego dostarczenie i obsługę. Przetarg otwarto w piątek 6 grudnia. Stanęła do niego tylko jedna firma – Piruet, która obsługiwała już lesznowolskie lodowisko w latach ubiegłych. Zażyczyła sobie za tę usługę 254 610 zł. Ślizgawka ma zostać rozłożona do 20 grudnia (termin jej udostępnienia mieszkańcom jest na razie nieznany) przy szkolnym boisku i funkcjonować maksymalnie do 16 marca. Od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 bezpłatnie będą mogli korzystać z niej uczniowie z lesznowolskich szkół. Od 16 do 22 oraz w weekendy wstęp na lodowisko będzie odpłatny. Bilet normalny ma kosztować 10 zł lub 7 zł (dla posiadaczy karty mieszkańca gminy Lesznowola), zaś ulgowy odpowiednio 7 lub 5 zł.

TW

2 KOMENTARZE

  1. nIBY CO TO MA OZNACZAĆ JAK BĘDZIE.

    Brawo LESZNOWOLA,dla mnie pijaka, zabiorą z korkowego i może zabraknąć na moje coroczne leczenie. A to jest wymóg ustawowy. Czyli CBA.

  2. Igrzyska dla ludzi są potrzebne — i ludziom i władzy. Ale cóż za traf że “jedyna startująca w pretargu firma” tak idealnie “wstrzeliła” się w kwotę jaka była do dyspozycji w tym zadaniu. Może powinni w LOTTO zagrać ? Z tym wyczuciem liczb……..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię