Coraz bliżej otwarcia Szkolnej. Powinna odciążyć Postępu

1

LESZNOWOLA Dobiegają końca prace na ulicy Szkolnej w Lesznowoli. Wykonawca ma czas do końca sierpnia, ale droga prawdopodobnie zostanie otwarta wcześniej


Rondo na skrzyżowaniu Szkolnej, Plonowej i Krasickiego w Nowej Woli jest już gotowe i przejezdne. Trwają ostatnie prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu Szkolnej i Poprzecznej w Lesznowoli. Dziś rano ulica Szkolna przed rondem (jadąc od szkoły) była zamknięta, wczoraj lano tam drugą nakładkę asfaltu. W ciągu kilku najbliższych dni bariery prawdopodobnie znikną i ulicą Szkolną będzie można swobodnie przejechać, choć prace wykończeniowe potrwają jeszcze pewnie około dwóch tygodni. Uruchomienie Szkolnej bez wątpienia rozładuje korki tworzące się na ulicach Słonecznej i Postępu.
To co dzieje się na Postępu to jest dramat – ocenia pan Maciej, nasz czytelnik. – Droga jest rozkopana od skrzyżowania ze Słoneczną w kierunku Nowej Woli. Początkowo próbowano tam kierować ruchem, ale nie bardzo to wychodziło i po dwóch dniach zaniechano tego pomysłu. Dziś panuje tam totalny chaos. Dowiedziałem się w starostwie, że niedługo Postępu ma zostać zamknięta. Jeśli do tego czasu nie otworzą Szkolnej, kierowców czeka prawdziwy armagedon.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Trochę to nie normalne, że drogi gminne mają zastępować drogi powiatowe. Powiat kieruje najwięcej środków do gminy Piaseczno a Lesznowola jest na samym końcu. Ile szkół średnich jest w gminie Lesznowola? Ile dróg powiat buduje w gminie Lesznowola? Gdzie są te ronda na drogach powiatowych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię