Coraz bliżej przebudowy Szkolnej

2

LESZNOWOLA Praktycznie gotowa jest ulica Gminna w Lesznowoli. Na przebudowę cały czas czeka natomiast krzyżująca się z nią ul. Szkolna. Okazuje się jednak, że powiat, który jest zarządcą drogi, myśli o jej modernizacji


Stara droga przez pola, łącząca szkołę w Lesznowoli z Nową Wolą od lat znajduje się w fatalnym stanie. Nie dość, że jest wąska i kręta, to ma zniszczone, pozapadane pobocza, co bardzo utrudnia wymijanie. Władze gminy Lesznowola od lat apelowały do powiatu o jej przebudowę.
– Uprawomocnia się właśnie decyzja wojewody potwierdzająca własność działek pod tą drogą – informuje starosta Ksawery Gut. – Czekaliśmy na to dwa lata. Dopiero teraz możemy dokończyć mapę do celów projektowych, nanieść na nią gotowe rozwiązania i wykonać dodatkowe podziały działek, które są niezbędne do uzyskania zgody na realizację inwestycji. Mam nadzieję, że w tym roku zakończymy fazę projektowania i uzyskamy decyzję ZRID.

TW

2 KOMENTARZE

  1. No to mieszkańcy Lesznowoli,jak Glut mówi to liczcie się z tym,że tą drogą będzie nowoczesna farba z gwarancją 10o letnią na ścieralność naniesiona na tamtejsze grządki marchewki albo może być jednokierunkowa albo może prowadzić tylko do Konstancina.Wnioski wyciągam na podstawie dotychczasowych „osiągnięć”?/niedociągnięć gluta(?)/druta?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię