Covid w przedszkolu- zachorowało dziecko

0

PIASECZNO W przedszkolu nr 11w Piasecznie mamy potwierdzony przypadek zachorowania dziecka, które uczęszczało na dyżur wakacyjny.

W związki z tą sytuacją wszystkie dzieci uczęszczające do grupy dziecka, u którego test wyszedł pozytywnie od poniedziałku przebywają na kwarantannie. Dotyczy to również personelu przedszkola. Dzieci oraz część personelu zgodnie z ustaleniami z Sanepidem zostaną przebadane testem we wtorek. Pozostała część przedszkola funkcjonuje normalnie. Na wyniki testów będzie trzeba poczekać do końca tygodnia.

– Dziękuję Pani Małgorzacie Adamus, Dyrektor przedszkola, Pracownikom i Rodzicom za przestrzeganie procedur dzięki, którym kontakt chorego dziecka został ograniczony do jednej grupy. – mów Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza. Przedszkole zostało już zdezynfekowane. – Z dalszymi decyzjami dotyczącymi przedszkola poczekamy do wyników testów, które będą pod koniec tygodnia. Niestety z takimi sytuacjami możemy mieć coraz częściej do czynienia, dlatego ważne jest abyśmy w trosce o wzajemne bezpieczeństwo przestrzegali zalecanych procedur – dodaje wiceburmistrz.

Źródło: www.piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię