Czachówek walczy o podwórko Nivea! Pomóżmy!

1

GÓRA KALWARIA Do 20 czerwca można pomóc szkole i mieszkańcom z Czachówka w wygraniu wyposażenia ogólnodostępnego placu zabaw – podwórka talentów Nivea

Społeczność Czachówka jako jedyna w powiecie piaseczyńskim stara się o bogato wyposażony i nowoczesny plac zabaw od producenta kosmetyków. Szkoła podstawowa w Czachówku nakręciła film prezentujący talenty dzieci, niestety to nie wystarczyło. O tym czy podwórko powstanie zadecyduje liczba głosów oddanych przez internautów.

– Prosimy o Waszą pomoc! Wygrajmy razem Plac Zabaw dla dzieci! – apeluje autorka wniosku o plac Nivea, sołtys Czachówka ‎Izabela Banasiak-Matusik.

Urządzeń do zabawy i nauki, które można wygrać, próżno szukać na innych placach zabaw. Podwórko będzie podzielone na na trzy strefy: sportową, naukową oraz artystyczną. W pierwszej zostanie zamontowanych siedem zabawek (w tym trampolina), w naukowej znajdzie się m.in. planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Z kolei dzieci chcące rozwijać talenty artystyczne będą miały do dyspozycji tablice muzyczne, teatrzyk oraz tubę do rozmów.

Aby taki obiekt powstał w Czachówku, trzeba codziennie oddawać głos na tę lokalizację na stronie konkursu.

AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię