Czarne samochody i mężczyźni w kominiarkach. Co wydarzyło się przy ul. Młynarskiej?

8

PIASECZNO Dziś rano na ulicę Młynarską podjechało kilka czarnych dużych samochodów. Wysiedli z nich mężczyźni w kominiarkach. – Ktoś strzelał! – zaalarmowali mieszkańcy.

Przejeżdżając zobaczyłem tych mężczyzn i autentycznie się przestraszyłem – mówi jeden z naszych Czytelników. – W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakieś porachunki mafii.
Usłyszałem huk! Jakby ktoś strzelał – mówi z przejęciem jedna z mieszkanek pobliskiego osiedla. – To chyba byli policjanci, którzy użyli granatów hukowych, albo broni palnej – kobieta dzieli się swoimi przypuszczeniami.
Policja wyciągnęła kogoś z jednego z mieszkań – usłyszeliśmy od kolejnego mieszkańca.
Rzeczywiście przy ulicy Młynarskiej odbyły się działania operacyjne policji – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Nie byli to nasi policjanci. Czynności prowadzili policjanci spoza naszego powiatu z innej jednostki z kraju.
Policja nie zdradza szczegółów przeprowadzonej operacji.
Gdy auta już odjechały jedno zostało na dłużej przy osiedlowej bramie – opowiadają mieszkańcy. – W środku siedział jakiś mężczyzna, ale szyby auta były tak ciemne, że dokładnie nie było go widać.

AB

8 KOMENTARZE

  1. Czyli norm przepuszczalności światła nie przeszły.. to nasuwa się pytanie.. czemu taki pojazd porusza się po drogach? Już powinien stracić dowód.. A nie.. to przecież mafia polityczna w mundurach..

  2. Podobno Policja rozbija grupę handlującą zaproszeniami dla Ukraińców . Mają być kolejne zatrzymania pośredników na Warszawskiej .

  3. „Nie byli to nasi policjanci. Czynności prowadzili policjanci spoza naszego powiatu z innej jednostki z kraju” (nadkom. Sawicki)
    ==============================
    A czemuż to policjanci spoza powiatu? Czyżby ci „nasi” cieszyli się ograniczonym zaufaniem?

  4. Panie “.” Pewnie chodzi o tynllne szyby, a z tyłu możesz mieć nawet folie ciemną na 100% poczytaj na ten temat, albo cicho siedź jak się nie znasz.

  5. Uwielbiam takich znafcóf 🙂 niby coś tam wie ale nie do końca, ale bardzo chciałby zabłysnąć ynteligencjo. Tylko jakoś nie wyszło…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię