Czekają nas poważne utrudnienia! Zamkną przejazd kolejowy w Starej Iwicznej!

0

LESZNOWOLA W związku z modernizacją linii kolejowej nr 8, od 5 sierpnia (godz. 01 w nocy z piątku na sobotę) do 13 sierpnia br. (godz. 22.00 w niedzielę) zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Starej Iwicznej

W czasie zamknięcia mają być przebudowane dojazdy do przejazdu kolejowego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Kolejową oraz wykonane odwodnienie. Trudno dziś sobie wyobrazić jakie konsekwencje komunikacyjne będzie miało zamknięcie przejazdu kolejowego na niezwykle ruchliwej drodze wojewódzkiej. Kierowcy zmierzający od strony Lesznowoli do Piaseczna będą musili kluczyć wąskimi lokalnymi drogami. Podobne perturbacja będą czekały tych, którzy z Piaseczna zapragną dojechać choćby do Al. Krakowskiej.
Czy PKP dotrzyma terminu i 13 sierpnia o godz. 22 rzeczywiście otworzy przejazd? Chcielibyśmy być optymistami. Warto jednak zauważyć, że na tablicach informujących o zamknięciu przeprawy przez tory daty otwarcia nie podano. Sam termin wyłączenia przejazdu z ruchu został po wewnętrznej naradzie koordynacyjnej potwierdzony…wczoraj, podczas gdy tablice pojawiły się kilka dni temu.

AB

czytaj też: 

https://piasecznonews.pl/jutro-zamkna-przejazd-i-puszcza-ruch-na-droge-przez-meke/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię