Czerwony Kapturek w Auchan Piaseczno

0

PIASECZNO Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. Już dziś,  27 kwietnia jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Wstęp wolny!

Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa adaptacja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom już w najbliższą sobotę 27 kwietnia na scenie w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.
Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.
Teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” odbędzie się 27 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię