Czołowe zderzenie dwóch aut! Droga zablokowana

0

PIASECZNO Do wypadku doszło na drodze krajowej 79 w Pilawie, przy skrzyżowaniu z drogą prowadzącą w stronę Zalesia Górnego

– Czołowo zderzył się citroen jumper z bmw – poinformował nas jeden z Czytelników. Na miejsce nie dojechały jeszcze służby ratownicze, ale droga jest zablokowana.

godz. 18.21
– Do zderzenia doszło przy stosunkowo niewielkiej prędkości – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Łącznie dwoma samochodami podróżowały cztery osoby. Jedna z nich uskarża się na dolegliwości i pod opieką strażaków czeka na przyjazd pogotowia. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

godz. 18.29
Na miejsce dojechała policja i straż pożarna.
– Policjanci zakuli w kajdanki dwie osoby, które jechały citroenem. Kobieta która podróżowała jako pasażerka bmw jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego – informuje nasz reporter, który dotarł na miejsce wypadku. Droga wciąż jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

godz. 19.13.
Pasażerka bmw została zabrana do szpitala. Dwie osoby z citroena to obcokrajowcy, zostały zabrane przez policję w celu przeprowadzania badań na zawartość alkoholu. Droga krajowa 79 w Pilawie może być zablokowana jeszcze nawet przez dwie godziny.

godz. 19.30.
Policjanci wyznaczyli objazdy przez Żabieniec oraz Zalesie Górne.

godz. 19.38

– Droga będzie zablokowana prawdopodobnie do godz. 21, do tego czasu ruch kierowany jest objazdami  – informuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Dwóch mężczyzn z citeoena zostało przebadanych na zawartość alkoholu, jeden ma 1,7 promila , drugi 0,4 promila. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia, ponieważ w tej chwili nie wiadomo, który z nich prowadził auto.

godz. 21:31
Za kwadrans ruch powinien już zostać przywrócony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię