Czołowe zderzenie na Okulickiego. Droga całkowicie zamknięta

4

PIASECZNO Do groźnego wypadku doszło na ulicy Okulickiego tuż za skrzyżowaniem z ul. Julianowską w kierunku Konstancina-Jeziorny. Na miejscu policja, karetka pogotowia i dwa zastępy straży pożarnej. Droga całkowicie nieprzejezdna

Dostawczy renault jechał w kierunku Konstancina-Jeziorny, seat z naprzeciwka zmierzał w stronę Piaseczna.
– To był ułamek sekundy – opowiada kierowca renault. – Nagle zjechał naprzeciwległy pas ruchu i poszedł ze mną na czołowe. Nie miałem szans na reakcję.
Kierowcę seata zabrano do szpitala. Droga całkowicie zablokowana z pewnością nie zostanie szybko otwarta.

Adam Braciszewski

4 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś kiedyś zrobi tam wreszcie światła? Nie ma miesiąca, żeby nie doszło na tym skrzyżowaniu do kolizji. Przejazd przez nie Julianowską w godzinach szczytu to niemal walka o życie.

  2. @Mieszkaniec – w tym miejscu już w przyszłym roku będzie rondo, w związku z przebudową Okulickiego od tego miejsca w kierunku Puławskiej (dziwne więc, dlaczego @Mieszkaniec pisze o światłach – bo temat przebudowy był nagłaśniany nieraz). Cóż – rok ma 12 miesięcy i pytanie czy rondo powstanie bliżej początku, czy końca 2018 r. i ile jeszcze mieszkańcy będą się męczyli zwłaszcza z lewoskrętem na Konstancin, który skutecznie powoduje co najmniej kilku minutową kolejkę wyjazdu z Julianowskiej na południe (mój rekord postoju – 12 minut). Również autobusy komunikacji ZTM: 739 i L-39 stoją w korku…

  3. Wyjazd z Julianowskiej to jedno, jest masakryczny. Ale tu obydwa samochody jechały Okulickiego i zderzenie czołowe raczej nie jest wynikiem „jakości ” skrzyżowania….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię