Czołowe zderzenie, sprawca miał 2 promile

3

KONSTANCIN-JEZIORNA 45-letni sprawca wypadku drogowego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Najprawdopodobniej stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w chryslera. Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna kolejny raz przypominają, że pijany kierowca to potencjalny zabójca!

Przed godziną 19.00 na drodze pomiędzy Konstancinem-Jeziorną, a Górą Kalwarią doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna wynika, że kierujący nissanem 45-letni mężczyzna nagle zjechał ze swojego pasa ruchu i wbił się w jadącego z naprzeciwka chryslera.

Obrażeń doznał kierowca nissan, kierujący chryslerem oraz pasażerka. Policjanci już w szpitalu poddali badaniu na zwartość alkoholu kierowcę nissana i okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 2 promile alkoholu.

CZYTAJ TAKŻE:  Złodzieje wtargnęli na zamek!

Policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie przypominają, że każdy kierowca który wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających staje się potencjalnym zabójcą!

45-letni mieszkaniec Lęborka stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami, usłyszy także zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu.

 

KPP

3 KOMENTARZE

  1. I co z tego że stracił uprawnienia? Dalej będzie jeździł jak do tej pory. Trzeba obciąć rękę żeby pamiętał że źle zrobił.. tym razem nikogo nie zabił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię