Czworo do fotela burmistrza? Dziś start w wyborach ogłosi Arkadiusz Strzyżewski

9

GÓRA KALWARIA Jak ustaliliśmy, obecny wicestarosta w środowy wieczór oficjalnie zadeklaruje, że będzie ubiegał się o stanowisko burmistrza Góry Kalwarii. Kiedy poznamy wszystkich pretendentów do tego stanowiska?


Arkadiusz Strzyżewski potwierdza nieoficjalne informacje uzyskane przez Piasecznonews.pl.

– Zdecydowałem się kandydować na burmistrza, bo Góra Kalwaria potrzebuje prawdziwej zmiany. Pokazałem już, że mam pomysł na gminę. Jako wicestarosta zadbałem o zagospodarowanie terenów dawnej jednostki, które przez 15 lat niszczały. Zgłosiłem też pomysł przebudowy skarpy na park miejski – przekonuje. – Do zrobienia jest naprawdę dużo. Chcę zacząć od rzeczy najprostszych, takich jak np. zadbanie o to, żeby woda w kranie była czysta a ulice posprzątane. Ale oczywiście mam też pomysły na duże projekty i wkrótce je zaprezentuję. Przede wszystkim jednak uważam, że nasza gmina potrzebuje spójnej wizji rozwoju. Wizji, której obecnym władzom po prostu brakuje. Góra Kalwaria potrzebuje też zmiany w sposobie zarządzania i podejścia do nas – mieszkańców.

Do tej pory swoją kandydaturę ogłosił popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Jan Gustaw Rokita. Z naszych informacji wynika, że do końca tego tygodnia start w wyborach na gospodarza kalwaryjskiego ratusza oficjalnie ogłoszą również obecny burmistrz Dariusz Zieliński, a także Danuta Rechnia, radna gminna, wysunięta przez lokalne stowarzyszenie Razem dla Góry.

Czy to wszyscy kandydaci? Na razie nie słychać, aby miało być ich więcej.

9 KOMENTARZE

  1. Dlaczego tylko tekst o Strzyżewskim? Skoro są inni kandydaci obowiązkiem obiektywnego dziennikarza jest przedstawić rzetelnie sylwetki Ich wszystkich inaczej jest się sprzedajną dupą!

    • Zanim Pan kogoś obrazi proponujemy przeczytać tekst do końca – o Janie Gustawie Rokicie (PiS), który już ogłosił swoją kandydaturę pisaliśmy wcześniej, a o pozostałych dwóch kandydatach nie pisaliśmy bo dotąd oficjalnie nie ogłosili swoich kandydatur.

  2. @PiasecznoNews.pl
    Ale radni których jeszcze nie wybrali (kandydaci którzy zbierają dopiero podpisy) juz namawiają by głosować na P.Rechnię !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię