Czy na naszym terenie powstanie najnowocześniejsze w kraju pole golfowe?

1

GÓRA KALWARIA Radny Zenon Nadstawny zapytał burmistrza, czy wie coś o planach budowy pola golfowego w Brześcach. Okazuje się, że inwestor planuje kontynuować zrealizowane w 60-procentach przedsięwzięcie


– Jakiś czas temu spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy Dekada, która chce znaleźć partnerów gotowych zainwestować w to pole – poinformował radnych i mieszkańców burmistrz Arkadiusz Strzyżewski. – Z naszej strony firma oczekuje lekkiej modyfikacji planu zagospodarowania dla tego terenu. Ci państwo wyglądają na ludzi poważnych. Planują uruchomić pole w 2023 roku.
Burmistrz poinformował, że obok pola planowany jest również obiekt hotelowy oraz strzelnica, na której będzie można doskonalić technikę uderzeń.
– Wygląda na to, że możemy mieć na naszym terenie naprawdę atrakcyjną inwestycję, która będzie przyciągała miłośników golfa z całego kraju – dodał burmistrz. – To może być najbardziej prestiżowe pole golfowe w Polsce. Jako samorząd będziemy starali się pomóc, oczywiście w miarę naszych możliwości, w doprowadzeniu budowy tego pola do końca.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Cejrowski w swoim programie wyjaśnił na czy polega ten sport.
    Dla tych co nie oglądali wyjaśnię ,że to sport dla bogatych pijaczków !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię