Czy po posesji przy Nadrzecznej biegają szczury?

1

LESZNOWOLA – Mój sąsiad mieszkający przy ul. Nadrzecznej w Wólce Kosowskiej od dawna składuje na działce śmieci – skarży się pan Marek, nasz czytelnik. – Zalęgły się tam szczury. Próbowałem zainteresować sprawą policję i gminę, ale jak dotąd bez rezultatu…


Nasz czytelnik wyjaśnia, że cała posesja znajdująca się przy ulicy Nadrzecznej jest zaniedbana, zakrzaczona, a jej właściciel nie reaguje na prośby sąsiadów.
Są tam chaszcze, śmieci, panuje ogólny bałagan – tłumaczy. – Po drodze biegają szczury wielkości dłoni. Informowałem już o tym policję i wydział ochrony środowiska, ale nie doczekałem się żadnej reakcji.
Tymczasem gmina doskonale zna sprawę.
Jakiś czas temu dotarło do nas zgłoszenie jednego z sąsiadów – poinformował nas proszący o anonimowość gminny urzędnik. – Poprosiliśmy o uprzątnięcie posesji i rzeczywiście, podczas kontroli 26 kwietnia, nie stwierdziliśmy na miejscu żadnych uchybień. Trawa została wykoszona, a na terenie działki pojawił się kosz. Skontrolujemy to miejsce jeszcze raz, aby przekonać się, czy wszystko jest w porządku – deklaruje.
Zgłoszenia w sprawie posesji przy Nadrzecznej nie chce komentować policja. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sąsiedzki konflikt może mieć podłoże osobiste.

TW

1 KOMENTARZ

 1. „… posesja znajdująca się przy ulicy Nadrzecznej jest zaniedbana, zakrzaczona…”
  ================================
  I bardzo dobrze! Zadbanych posesji, na których nie żyje nic oprócz ludzi mamy po kokardkę.
  Ludzie mogą sobie wszakże żyć w żelbetowych klatkach w tzw. blokach, gdyż są do tego naturalnie przystosowani. A czy kret może żyć w bloku? A sarna? No właśnie…

  „Po drodze biegają szczury wielkości dłoni„
  ==========================
  Mizerne jakieś. Trzeba zgłosić ekologom, że właściciel je głodzi.

  „… sąsiedzki konflikt może mieć podłoże osobiste…”
  ================================
  No i wyszło szydło z worka! Ludzie się żrą między sobą, a cierpieć mają bogu ducha winne szczury?!
  Niech może ci sąsiedzi wyjdą na solo na Nadrzeczną i nakładą sobie nawzajem po ryjach, nie mieszając w to zwierząt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię