Czy powstanie kolejny wybieg dla psów?

3

 PIASECZNO Radna Renata Mirosław zapytała burmistrza co z wybiegiem dla psów, który miał powstać w parku miejskim w Piasecznie. Okazuje się, że pomysł jego utworzenia wciąż jest aktualny


Pomysł, aby utworzyć wybieg dla psów w Parku Miejskim im. Książąt Mazowieckich narodził się 3 lata temu i otrzymał największą liczbę głosów w budżecie obywatelskim – przypomniała podczas sesji radna Renata Mirosław. – Mimo to nie został on do tej pory zrealizowany, chociaż rewitalizacja parku już zakończyła się.
Burmistrz Daniel Putkiewicz poinformował, że gmina nie wycofuje się z planów wytyczenia wybiegu dla czworonogów w parku, choć nie będzie on znajdował się w jego centralnej części, co początkowo rozważano. Dodał, że samorząd niedługo pozyska teren położony wzdłuż ul. Armii Krajowej pod inwestycję drogową planowaną w 2026 roku.
Czekamy na przekazanie tych gruntów. Tam można zrobić wybieg, który posłuży nam przez 5-6 lat – dodał.
Jeszcze nie dysponujemy trzecią częścią parku – zauważyła radna Magdalena Woźniak. – Cały czas myślimy o lokalizacji wybiegu. To nie jest tak, że w tym temacie nic się nie dzieje.

TW

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię