Czy przy cmentarzu komunalnym powstanie płatny parking?

7

PIASECZNO Radny Zbigniew Mucha zwrócił uwagę na problem braku miejsc parkingowych w rejonie cmentarza komunalnego przy ulicy Julianowskiej

Przy cmentarzu komunalnym znajduje się osiedle, którego mieszkańcy często zostawiają samochody po drugiej stronie Julianowskiej, naprzeciwko nekropolii. Dlatego osoby odwiedzające groby często nie mają gdzie zaparkować.

Można by rozważyć wydzielenie kilkunastu miejsc z ograniczonym czasem parkowania lub ustawić w tamtym miejscu parkometry – proponował podczas sesji radny Mucha.

Problem braku wolnych miejsc nie występuje przy cmentarzu parafialnym w centrum miasta, gdzie od grudnia obowiązuje strefa płatnego parkowania.

TW

7 KOMENTARZE

  1. Zamiast szukać rozwiązania dla obu stron faworyzuje się tylko jedną. Każdy z nas chciałby mieć miejsce do parkowania jak najbliżej swojego bloku. Znam świetnie ten problem i nie ma tam miejsc do parkowania w okolicy kilometra. Natomiast w okolicy cmentarza są „nieużytki”, które można by zagospodarować na parking ale to wymaga nakładów finansowych…. i tu jest problem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię