Czy w centrum miasta powstanie kolejne rondo?

9

PIASECZNO Radna Magdalena Woźniak zwróciła się do burmistrza z prośbą o przeanalizowanie możliwości budowy małego ronda na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Młynarskiej


Dojeżdżając do skrzyżowania Warszawskiej i Młynarskiej wielu kierowców ma problem z ustaleniem, kto ma w tym miejscu pierwszeństwo przejazdu. Radna zwraca uwagę na fakt, że Warszawska do Młynarskiej jest drogą jednokierunkową, natomiast trzy pozostałe wloty na skrzyżowanie są dwukierunkowe. Na to wszystko nakłada się częściowo zatarte oznakowanie poziome. Teraz ruch na skrzyżowaniu jest jeszcze większy bo od niedawna samochody jeżdżą Młynarską od Puławskiej w stronę Warszawskiej (ten odcinek wcześniej był jednokierunkowy). Być może niewielkie rondo rzeczywiście poprawiłoby w tym miejscu bezpieczeństwo. Na razie zarząd gminy nie odniósł się do interpelacji radnej.

TW

9 KOMENTARZE

  1. [post trochę ironiczny] To może Ci którzy mają problem na takim stosunkowo nietrudnym skrzyżowaniu, niech pójdą na jakiś kurs reedukacyjny. Znaki pionowe są doskonale czytelne wystarczy na nie patrzeć. Po co od razu rondo? A czy wszyscy umieją zachować się na rondzie? 😉

  2. A co będzie jak nie bedą potrafili zachować się na rondzie????
    Ktoś koniecznie chce rozkopać kolejne miejsce w mieście na dwa lata.

  3. ” Warszawska do Młynarskiej jest drogą jednokierunkową, natomiast trzy pozostałe wloty na skrzyżowanie są dwukierunkowe” No i co w związku z tym ?

  4. Kierowcy,którzy mają problem na tym skrzyżowaniu,na rądzie też nie będą sobie radzili.Pani radna może też,skoro takie interpelacje składa he,he.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię