Czym karmią w Wólce Kosowskiej?

10

LESZNOWOLA Państwowy Powiatowy Inspektorat w Piasecznie przeprowadził kontrole obiektów gastronomicznych, działających na terenie Wólki Kosowskiej

Z pięciu obiektów, w których przeprowadzono kontrolę wycofano 142 kg mięsa nieznanego pochodzenia. Przed kontrolą Państwowy Powiatowy Inspektorat w Piasecznie otrzymał informację o nielegalnej ubojni funkcjonującej na terenie powiatu pruszkowskiego. Istniała możliwość, że mięso mogło trafić do Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.
Przeprowadziliśmy 13 kontroli w 9 obiektach – informuje Anna Matkowska, Państwowy Powiatowy Inspektor SanitarnyNałożyliśmy 8 mandatów na łączną sumę 5 tys. złotych.
Dwa bary zostały zamknięte.
Wstrzymaliśmy ich działalność ze względu na rażące nieprawidłowości sanitarno-epidemiologiczne – dodaje Anna Matkowska.
Skąd pochodziło mięso sprzedawane w Wólce Kosowskiej? Niewykluczone, że dostawy mogły pochodzić także z Woli Przypkowskiej, w której policja zlikwidowała kolejną nielegalną ubojnię.

AB

 

czytaj też: 

10 KOMENTARZE

  1. Nie Pawełku, nie pomogłeś i strasznie kłamiesz, a to grzech. W najbliższą niedzielę polscy niewolnicy idą do pracy do swoich francuskich i niemieckich panów. I pomyśleć, że dostaną za to nic nie warte parę papierków. A co stracą Pawełku? Zastanawiałeś się kiedyś? Czy Twoja jaźń nigdy nie dotarła w te rejony i jest Ci wszystko jedno?

  2. Małgorzata Buczak – czytaj ze zrozumieniem. Paweł napisał:,,W najbliższą niedzielę bez handlu”.
    A ode mnie – gdyby produkowano papu bez wspomagania ludzi nie byłoby stać na żywność, może tylko kilka % populacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię