Czyszczą toi toia, a śmieci z niego wyrzucają obok

2

PIASECZNO – Firma, która czyści toaletę przy postoju taksówek na ul. Jana Pawła II z miesiąc temu wyrzuciła z niej puszki i butelki i ten bałagan służbom gminnym nie przeszkadza, choć to centrum miasta – zwraca uwagę mieszkaniec, pan Mieczysław


Sprawdziliśmy, rzeczywiście przy toi toiu leży sterta niewielkich butelek po alkoholu oraz puszek. Słowa pana Mieczysława potwierdzają kierowcy taksówek.

– Wyrzucili te odpady znalezione w kabinie i tak pozostawili. Leżą i leżą. To chyba najgorsza firma, jaka serwisowała toalety. Taki upał, a oni ostatnio byli w piątek. Jest wtorek i nie da się do niej wejść – skarży się mężczyzna w średnim wieku.

Na nieporządek panujący w dość eksponowanym miejscu centrum miasta zwróciliśmy uwagę urzędników gminy. Przekazaliśmy także prośbę pana Mieczysława, aby częściej kontrolowano w jakim stanie firma zajmująca się sprzątaniem toi toiów pozostawia kabiny i ich otoczenie. – Bo nie jest z tym dobrze – przekonuje.

2 KOMENTARZE

  1. Obecni tam całą dobę najdroźsi taxi w mazowieckim chyba nie są zdziwieni.Widzą to czy uczestniczą.Jeśli tak to prosimy policję o weryfikację taksówkarzy w Piasecznie pod kątem trzeźwości czystości narkotykowej.Teraz posprzątacie po sobie?Skrucha,albo …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię