PIASECZNO Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci.

Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”.

W dniach 10-11 czerwca specjalne stoisko pojawi się w Centrum handlowym Auchan Piaseczno. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

– Z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy tysiąc kolorowych i wygodnych opasek-niezgubek. Niech te wakacje będą dla nas bezpieczne – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 10 i 11 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię