Dawna baza drogowa ponownie trafi pod młotek

4

LESZNOWOLA/POWIAT W ubiegłym roku powiat próbował sprzedać nieruchomość o powierzchni ponad 4 ha, znajdującą się przy skrzyżowaniu ulic Żwirowej i Wojska Polskiego w Wilczej Górze. Jako że nic z tego nie wyszło, niedługo zostanie podjęta kolejna próba zbycia atrakcyjnie położonego terenu


W październiku 2019 roku istniejąca w Wilczej Górze baza drogowa została przeniesiona na ulicę Elektroniczną 4 w Piasecznie. Teren przy Żwirowej został uprzątnięty i wystawiony na sprzedaż. Cenę wywoławczą za sześć sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni około 4,2 ha (plan dopuszcza tu działalność usługową i rzemieślniczą, w tym budowę magazynów) ustalono na 14,07 mln zł. Powiat liczył, że ze względu na bliskość budowanej trasy S7 teren szybko znajdzie nabywcę. Tak się jednak nie stało i do przetargu ustnego nieograniczonego planowanego pierwotnie na 26 marca nikt nie przystąpił. Zapytaliśmy starostę Ksawerego Guta jaka będzie przyszłość dawnej bazy drogowej.
W tym roku zapewne ogłosimy kolejny przetarg, trudno mi jednak podać konkretny termin – informuje starosta. – Nie wiem jeszcze, czy cena wywoławcza pozostanie taka sama. Zdecydujemy o tym w momencie ogłoszenia przetargu.

TW

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię