Debata kandydatów na burmistrza Piaseczna [NA ŻYWO!]

8

PIASECZNO W debacie przed drugą turą wyborów na burmistrza spotykają się Wojciech Ołdakowski (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Daniel Putkiewicz (KKW Platforma Obywatelska.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

8 KOMENTARZE

 1. Fajnie ze debata odbyła sie jednak dzisiaj a nie jak wczesniej planowano w poniedziałek.samo spotkanie chyba bardziej merytoryczne,a publiczność bardziej kulturalna niż przy pierwszym starciu;)Moim zdaniem i Wojtek i Daniel wydają sie być w porządku,ale bardziej podoba mi się Wojtek;)

  • Ale jak to?Kolejna debata,Kurier Poludniowy i kandydaci nie maja co robic tylko debatują:)a tak poważnie to chyba mnie Mieszkaniec wkręca:)

 2. Ten człowiek jest bardzo wyrachowany, ma na celu wyłącznie swój własny zysk. W dodatku wybujałe ego i myśl, że jest najlepszy, niepokonany. Szkoda, że tylko on tak widzi siebie. Pora spojrzeć prawdzie w oczy i zobaczyć prawdziwą twarz Putkiewicza polecam zajrzeć na stronę danielputkiewicz.pl

 3. Może już dość korupcji i układów w gminie!
  Ale czy Putkiewicz jest w stanie nam to zapewnić. Wątpię!
  Nie da się nie zauważyć, że na zadawane przez mieszkańców pytania, odpowiada wymijająco, nic w tym dziwnego, skoro po wyborach nie zamierza spełnić swoich obietnic.
  Czy tego typu informacje https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,trzy-miesiace-aresztu-dla-lukasza-k-polityk-z-zarzutami-korupcji,160844.html
  nie są wystarczające, aby pokazać jak Gmina działa i jak będzie działać za Putkiewicza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię