PIASECZNO Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zniszczenie pięciu pojazdów zaparkowanych w podziemnym garażu przy ul. Tukanów 3 w Piasecznie. Do zdarzenia doszło nocą z niedzieli na poniedziałek. W samochodach powybijano szyby, skradziono również co cenniejsze przedmioty. O sprawie pisaliśmy wczoraj


– W samochodach powybijano szyby – zaalarmowali nas wczoraj mieszkańcy ul. Tukanów 3, którzy rano zastali w garażu prawdziwą demolkę. Uszkodzono pięć aut, powybijano lub porysowano szyby i pokradziono co cenniejsze przedmioty. Sprawę zgłoszono na policję a o jej nagłośnienie poproszono PiasecznoNEWS. W garażu nie było monitoringu, ale kamery pracowały na zewnątrz. Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli ślady i błyskawicznie podjęli czynności operacyjne. Jeszcze tego samego dnia przed godziną 22 zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o wandalizm.


Do policyjnej celi trafili 21 i 23- letni mieszkańcy Piaseczna. Zostaną im przedstawione zarzuty zarówno za zniszczenie samochodów, jak i za kradzież. Mundurowi nie wykluczają, mogą mieć oni także związek z innymi podobnymi przestępstwami, do których dochodziło na parkingach i w podziemnych garażach na terenie Piaseczna.

Adam Braciszewski

czytaj także: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię