Demolka w parku! Policja szuka podejrzanych

4

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie opublikowali wizerunek 11 młodych osób podejrzewanych o dokonanie zniszczeń w Parku Zdrojowym.

Było po godzinie 2 w nocy gdy jedenastoosobowa grupa młodych osób przeszła z przystani kajakowej do Parku Zdrojowego w centrum Konstancina-Jeziorny. Z zebranych przez policjantów materiałów wynika, że osoby te rozpoczęły demolowanie znajdującego się w parku miejsca przeznaczonego dla dzieci.
Niszczono dziecięce samochodziki i urządzenia z zabawkami. Wszystko to zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Dotychczasowe działania nie doprowadziły funkcjonariuszy do sprawców wandalizmu. Z policyjnych ustaleń wynika, że z Parku grupa udała się w kierunku miejscowości Czarnów. Policjanci zdecydowali o ujawnieniu wizerunku poszukiwanych osób.
Wszyscy, którzy mogą pomóc w ich identyfikacji proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Konstancinie-Jeziornie tel. 22 60 45 861.
– Zwracamy się do osób podejrzewanych, by jak najszybciej osobiście zgłosiły się do komisariatu w Konstancinie- Jeziornie – apelują policjanci.

Adam Braciszewski

4 KOMENTARZE

  1. Myślę, że wyznaczenie nagrody za pomoc w ujęciu “rozbawonej” młodzieży rozwiązałaby usta. a potem: pomarańczowe ubranko i zasuwaj gówniarzu, naprawiaj to co zepsułeś! dziesiąty się zastanowi czy powtórzyć zabawę. “niska szkodliwość społeczna” za dużo nas – podatników kosztuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię