Depilacja laserowa, daje spektakularne efekty!

0

Depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zapomnieć o bolesnych i nie przynoszących zadowalających rezultatów metodach usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki laserowi, włosów pozbędziemy się raz na zawsze.

 

Jeśli masz problem z nadmiernym owłosieniem, które musisz często golić, a bolesna depilacja woskiem kończy się wrastaniem włosków i stanami zapalnymi, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Idealną metodą dla Ciebie jest depilacja laserowa.

Włoski znikną, zapomnisz o wstydliwych chwilach, kiedy niechciane owłosienie szpeciło, odbierając pewność siebie.

Na czym polega laserowa depilacja

Depilacja laserem diodiowym Light Sheer jest to usuwanie owłosienia za pomocą wiązki światła lasera, która docierając do mieszka włosowego trwale niszczy jego cebulkę. Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) i właśnie one reagują na światło lasera, pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”(katagen, telogen), która ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) – po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane minimum 4-5 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.).

CZYTAJ TAKŻE:  Gdzie po pomoc lekarską w długi weekend?

Jak się przygotować?

Przed depilacją trzeba zgolić włosy maszynką. Nie należy stosować kremów ani antyperspirantu na depilowane miejsca w dniu zabiegu. Przez około miesiąc przed zabiegiem nie należy wyrywać włosków pęsetą, depilować woskiem czy depilatorem. Nie wolno usuwać ich z cebulkami. Skóra na której będzie wykonywany zabieg nie może być opalona.

Jak należy postępować po zabiegu depilacji laserowej?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być czerwona i podrażniona, należy ją traktować jak skórę spaloną na słońcu. Zatem przez kilka dni traktować ją kremami z d-pantenolem, nie stosować gorącego prysznica, unikać siłowni, sauny, basenu. Nie można wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych przez okres jednego miesiąca, a miejsca narażone na taką ekspozycję smarować kremem z filtrem 50.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Zabieg może być stosowany zarówno u pań jaki i panów. Panowie często narzekają na nadmierne owłosienie, ale unikają bolesnej depilacji woskiem. Depilacja laserowa to idealna rozwiązanie. Kosmetolog w salonie dostosuje liczbę i częstotliwość zabiegów do rodzaju owłosienia. Dzięki temu efekty pojawią się szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię