Designer Outlet oficjalnie otworzył nową część. Jest ładnie i elegancko!

1

PIASECZNO Rozbudowa centrum handlowego przy ulicy Energetycznej rozpoczęła się jesienią 2019 roku i trwała około 12 miesięcy. Nowa część galerii była gotowa już w grudniu, ale jej oficjalne otwarcie połączone z prezentacją nowych sklepów, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-9, odbyło się dopiero teraz


Designer Outlet Warszawa, będący największym outletem premium w Polsce, „urósł” w ostatnim czasie o około 5500 m kw. Powiększyła się nie tylko przestrzeń handlowa (w dobudowanym skrzydle powstało 30 nowych lokali), ale przybyło także nowych miejsc na samochody. Obok części sklepowej powstał bowiem zadaszony, 4-poziomowy parking na 800 aut. Dobudowana część, podobnie jak już istniejąca, nawiązuje do unikatowej architektury inspirowanej warszawską starówką. Pierwsze sklepy, w tym Lacoste, zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Potem sukcesywnie zaczęły pojawiać się nowe.

CZYTAJ TAKŻE:  Loteria w Designer Outlet

W dobudowanej części można spotkać dziś takie marki, jak Marc O’Polo, Tous, MaxMara, Marella czy Swarovski. Do większych lokali przeniosły się Polo Ralph Lauren, Guess oraz Lindt, którego słodycze były wcześniej dostępne na niewielkiej wyspie. W sumie w outlecie funkcjonuje w tej chwili ponad 130 sklepów!
Otwierana dziś nowa część Designer Outletu to sfinalizowanie pewnego etapu, który zaczął się wiele lat temu – mówiła podczas uroczystego otwarcia dobudowanej części galerii Katarzyna Ciemińska, dyrektor Centrum Designer Outlet Warszawa. – Ten projekt ciągle jednak trwa, rozwija się i jest coraz piękniejszy. Chcemy, aby to miejsce, które narodziło się w 2005 roku, odpowiadało na potrzeby naszych klientów i partnerów biznesowych.
Katarzyna Ciemińska podkreśliła, że Designer Outlet jest ceniony nie tylko za szeroki wybór ekskluzywnych marek, ale także nietuzinkową architekturę.
Każdy z nas lubi przebywać w atrakcyjnych wizualnie miejscach – podsumowała.

CZYTAJ TAKŻE:  Loteria w Designer Outlet
Burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz podarował Katarzynie Ciemińskiej, dyrektor Centrum, pamiątkową statuetkę

Burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz podkreślił, że z galerii korzystają nie tylko mieszkańcy gminy czy powiatu, ale także Warszawy oraz turyści, którzy chętnie i często przyjeżdżają tu na zakupy.
Jak sam kupuję może mało, ale za to produkty dobre i wyjątkowe jak ten garnitur, który nabyłem właśnie w Designer Outlecie – zaznaczył burmistrz Putkiewicz. – Dlatego to miejsce jest dla mnie zawsze pierwszym wyborem. Cieszę się także, że teraz zapłacicie państwo większy podatek od nieruchomości. Jest to stabilny dochód w naszym budżecie, który pozwala rozwijać miasto i gminę.


Po uroczystym przecięciu wstęgi zaproszeni na otwarcie goście zostali oprowadzeni przez Katarzynę Ciemińską po dobudowanej części galerii.

TW

1 KOMENTARZ

  1. I co z tego? Tam nic ciekawego nie ma. Koszule Polo Ralph Lauren ładniejsze i tańsze idzie kupić w internecie z dostawą pod same drzwi. Oferta sklepów outdoor na żenującym poziomie, ceny. z kosmosu za to co się nie sprzedało… W sklepach wieszaki z ostatnimi sztukami – wygląda to jak w lumpie… A sklepy należące do MIG (np. Sizeer, Symbiosis) często nie respektują praw konsumenta i nie uznają reklamacji.

    Gdzie sklepy zachodnich marek z ładnymi ubraniami? Większość sklepów to biżuteria i bielizna. Jakieś sklepy na siłę typu Lindt, gdzie czekolada jest jakości tej samej co w tanich marketach (z olejem palmowym). Gdzie ten cały luksus?

    Mega słabo, więcej szumu niż to wszystko warte…

    Może administracja i zarządca obiektu powinni robić ankiety i pytać ludzi jakimi markami są zainteresowani…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię