Dewastują auta na parkingach

4

PIASECZNO – Na ulicy Kazimierza Jarząbka są miejsca parkingowe, zaraz przy ulicy. Dość często dochodzi tam do niszczenia aut, wybijania szyb, przebijania opon – informuje nas Czytelnik Tomasz.

– Mam wrażenie że to złośliwy proceder, gdyż uszkodzone auta w większości są spoza Piaseczna – dzieli się swoim przypuszczeniami mężczyzna. – Nie wiem czy komuś to przeszkadza, czy ma siano zamiast mózgu, ale ludzie z innymi rejestracjami też tu mieszkają i pracują. Do takich zdarzeń dochodzi często, ciężko ustalić co jest powodem, czy głupota połączona z alkoholem, czy frustracja z powodu małej liczby miejsc parkingowych. Policja zostanie powiadomiona, aczkolwiek nie zaszkodzi napisać o tym na łamach tego serwisu, który ma dużą liczbę odbiorców – dodaje Czytelnik.
– Na bieżąco napływają do nas zgłoszenia o niszczonych autach – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji nadkom. Jarosław Sawicki. – Jednak sytuacji z ulicy Jarząbka jeszcze nikt do nas nie zgłaszał. Bardzo prosimy poszkodowanych o bezpośredni kontakt – zachęca policjant. – Na pewno podejmiemy interwencję.

AB

4 KOMENTARZE

 1. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Jarząbki Strusie Albatrosy czy inne pędziwiatry to “sypialnia” ludzi różnej narodowości i pochodzenia. Tablice rejestracyjne z całej Polski jak również te z za wschodnich granic.

  Ale na litość boską, Ci ludzie również muszą gdzieś parkować i to nie jest powód do tego, by niszczyć im auta!!!
  Fakt, że czasami jak jakiś LULUŚ zaparkuje to mnie osobiście krew zalewa, na dwa miejsca i nie pomyśli o poprawce tylko ciach do domu i zadowolony…

  Straż miejska zamiast męczyć porządnych obywateli, którzy zaparkują auta i prowadzą dzieci do szkoły, a po powrocie mają blokadę na kole!!! To niech się zajmą tymi, którzy nie potrafią prawidłowo zaparkować.

  Nie popieram tych, którzy niszczą auta!!! i z nimi od razu do płokułatuły.

  • Jaka jest różnica auta zaparkowanego niepoprawnie/ze złamaniem zasad,przepisów i uprzejmości wobec innych…od tak samo żle zaparkowanego auta,ale”odprowadzających dzieci” kretynie? Ten co dragami handluje też powie,że “odprowadza dzieci”, to wtedy może-kretynie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię