Dewianci seksualni atakują. Onanizował się w parku przez ponad pół godziny

19

KONSTANCIN-JEZIORNA/GÓRA KALWARIA W sierpniu przy wale Jeziorki widziano onanizującego się młodego mężczyznę. Wcześniej incydenty takie odnotowano w rejonie Zamienia i Zgorzały. Tydzień temu ekshibicjonista zaatakował w Górze Kalwarii 88-latkę, a wczoraj kolejny onanista bezwstydnie masturbował się przy wejściu do parku zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie


Niepokojące jest to, że mieszkańcy zgłaszają coraz więcej incydentów z udziałem dewiantów seksualnych. Do tej pory żadnego z nich nie udało się zatrzymać. W sierpniu onanista widziany był w rejonie ulicy Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Kiedy jednak na miejsce zgłoszenia dotarła policja, mężczyzny już nie było. Dosłownie przed tygodniem do niepokojącego incydentu doszło w Górze Kalwarii. Na posesję w rejonie ul. Popiełuszki na Parceli wtargnął będący w średnim wieku ekshibicjonista, który obnażył się przed pracującą w ogródku 88-latką. Kiedy kobieta podniosła krzyk, zboczeniec wziął nogi za pas. O całej sytuacji poinformowała policję córka seniorki. Na miejsce skierowano patrol straży miejskiej, jednak mężczyzny nie udało się odnaleźć. Do kolejnej niepokojącej sytuacji doszło we wtorek około godz. 11 przy wejściu do parku zdrojowego, w rejonie ul. Widok.
Stoi tam mężczyzna, który onanizuje się już około pół godziny – poinformował policję świadek obscenicznego zajścia. We wskazany rejon udał się policyjny patrol, który i tym razem wrócił z pustymi rękami.

TW

19 KOMENTARZE

 1. „Stoi tam mężczyzna, który onanizuje się już około pół godziny – poinformował policję świadek obscenicznego zajścia.”
  Rozumiem, że świadek z zainteresowaniem obserwował i grzecznie poczekał aż Ów skończy a dopiero potem poinformował policję? :):):)

 2. To musiała być raczej świadkowa skoro liczyła czas i czekała godzinę.
  Drugiej strony taki chłop w łóżku to skarb. Godzinę to tylko nieliczny wytrzyma.

 3. Wrócił z pustymi rękami ? A co zamierzali trzymać ?
  Poziom poraża.
  Inna sprawa,że zarówno policja jak i straż miejska podejmują pilne interwencje do ok 1 godziny…

 4. „Dewianci seksualni atakują”
  ==================
  Z tekstu wynika, że nie atakują, tylko uciekają.

  „Onanizował się w parku przez ponad pół godziny”
  ====================
  Szacun! 😉
  To chyba potem do wiadra trzeba było zbierać?

  „We wskazany rejon udał się policyjny patrol, który i tym razem wrócił z pustymi rękami”
  ======================
  Czyli albo wiadra ze sobą nie wzięli, albo onanista zabrał „urobek” ze sobą, żeby nie zostawiać dowodów przestępstwa. Jurny i cwany. Może od tego onanizowania poziom oleum mu się podnosi?

  „obnażył się przed pracującą w ogródku 88-latką”
  ======================
  Ten to chyba rzeczywiście jakiś dewiant.

 5. Facet szuka nimfomanki i znaleźć nie może, ale tyle portali randkowych co kartą kredytową trzeba płacić. Pewnie piaseczyńska policja wszystkie agencje towarzyskie pozamykała, na magdalence już Tirówki nie stoją. Taki zdesperowany, że nawet 88-latką nie pogardzi. Może więcej empatii. Szuka bratniej duszy.

 6. Ciekawe kiedy Piasecznonews pisać o atakujących nimfomankach np. windach? Podobno w Piasecznie mieszka więcej kobiet niż mężczyzn.

 7. Może warto by sprawę publicznego walenia konia zgłosić np. do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami? Albo przynajmniej ustawić nad Jeziorką tablice edukacyjne: „Onanisto – zostaw czysto!”?.

  A może jednak ten „zboczeniec” to artysta którego performers jest alegorią pracy części radnych samorządowych, którzy na sesjach czy fejsbukach mając chęć zaistnieć potrafią nad nieistotnymi, bądź sztucznie tworzonymi problemami trzepać godzinami gruchę i żadnych wytrysków mądrości nie widać. Ale ruch w interesie, a raczej na interesie jest! Tylko myślę że z takiego radnego żołędzia raczej dąb nie wyrośnie.

  Zdrowia i odporności!

 8. Skandal!!! Trzeba zawiadomić czym prędzej Sylwie Spurek i innych euroosłów z PO by nałożono na Konstancin sankcje finansowe za nękanie i dyskryminowanie ,,osobo-postaci o odmiennych potrzebach seksualnych,, !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię