Dietetyk pomaga- darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Piasecznie!

0

W zimowych miesiącach pogoda nie zachęcała nas do wychodzenia z domu. Teraz, kiedy z szafy wyciągasz wiosenną garderobę, Twoje ulubione szorty krzyczą, że do lata wprawdzie coraz bliżej, ale Twoja forma jest jeszcze zimowa? Przychodzi Ci na myśl wiosenny detoks, “dieta cud” z internetu, czy całkowita głodówka. I tak co roku… A co powiesz na to, żeby teraz było inaczej? Żeby wreszcie schudnąć zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo?

Motywacja i nawyki

Wielokrotnie dieta kojarzy nam się z głodówką. Wydaje nam się, że im mniej będziemy jeść, tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy. Jesteśmy ciągle głodni, rozdrażnieni i po kilku dniach tracimy motywację. Natomiast prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba jeść, ale oczywiście zdrowo.

Skuteczne odchudzanie nie polega na rygorystycznym eliminowaniu większości produktów, tylko na nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli łudzimy się, że uda nam się to samodzielnie, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile razy już próbowaliśmy. Dlatego potrzebna nam jest pomoc dietetyka. Jesteśmy bowiem tak skonstruowani, że nic tak dobrze nie dopinguje nas do osiągania wyznaczonych przez nas celów, jak wsparcie innych. Kiedy pojawią się pierwsze stwierdzenia: “nie dam rady”, “nie potrafię sobie tego odmówić”, to właśnie dietetyk pomoże nam wytrwać w procesie odchudzania.

Z dietetykiem są wyniki

Zobacz więcej metamorfoz pacjentów z gabinetów Projekt Zdrowiehttps://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ 

Odchudzanie z dietetykiem nie tylko przynosi szybsze efekty niż samodzielne próby zrzucenia nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim jest zdrowe i bezpieczne. Po przeprowadzeniu niezbędnych pomiarów ciała oraz zebraniu najważniejszych informacji w trakcie wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, dietetyk ustala wspólnie z pacjentem cel i opracowuje indywidualny plan żywieniowy. W trakcie kuracji dietetyk jest też nieocenionym wsparciem psychicznym i motywacyjnym.

Dieta, która pasuje do każdego, nie istnieje. Musi być indywidualnie dostosowana do potrzeb, trybu życia, rodzaju pracy czy preferencji żywieniowych i uwzględniać stan zdrowia Pacjenta. Co więcej, musi być systematycznie aktualizowana, w oparciu o wyniki badań i uzyskiwane rezultaty. Ważne jest, by nie skupiać się tylko na osiągnięciu celu, ale także na utrzymaniu wypracowanych efektów, by była to ostatnia próba odchudzania w życiu moich Pacjentów. – tłumaczy dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie w Piasecznie. Oczywiście w gabinecie nie zajmuję się jedynie dietami redukcyjnymi, współpracuję z Pacjentami w ramach poprawy ich stanu zdrowia w różnych jednostkach chorobowych i samopoczucia, dlatego zapraszam każdą osobę, która chciałaby poprawić swój sposób odżywiania – dodaje dietetyk.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem w maju, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe.

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

Dowiedź się więcej z naszej strony internetowej:

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Projekt Zdrowie Piaseczno
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226
E-mail: piaseczno@projektzdrowie.info

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię